• 0 332 342 40 72

  • teknik@rayfinsaat.com

Kurumsal

RAYF A.Ş. 1998 yılında kuruluşunu tamamlayarak sektörde yerini almıştır.

Firmamız; Kayar Kalıp, İnşaat, Çelik Konstrüksiyon, Maden Makinaları, Hidrolik Makine ve Ekipmanları ile Özel Tip Makine ve Betonarme Kalıpları İmalatını Yapmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden ‘’RAYF A.Ş:’’ bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla 2017 yılında "RAYF TEKNİK" firmasını kurmuş olup, üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

İNŞAAT: Kayar kalıp ve tırmanır kalıp tekniği ile muhtelif ebatlar ve yüksekliklerde stok siloları soğutma kuleleri, fabrika bacaları, viyadük ayakları, cami minareleri ile sanat yapıları ve konut işleri yapmaktadır.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON: Fabrika binaları, çelik sanayi yapıları, çelik güçlendirmeler, köprü ve üst geçitler ile çelik konstrüksiyon imalatları yapmaktadır.

MAKİNE: Hidrolik özel tip makine imalatı, vinç imalatı, montaj de montajı, hidrolik kayar kalıp imalatı, iş makinesi kovaları ile maden makineleri imalatı ve farklı iş grupları için özel dizayn edilmiş makinelerin imalat işleri

TESİSLER: Hidroelektrik Santrali, Güneş Enerjisi Santrali, Rüzgar Enerjisi Santrali, Termik Enerji Santralleri İmalat, montaj ve uygulamaları. Verimliliği artırma, iyileştirme, güçlendirme tasarım ve uygulamaları yapılmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın

Konya'nın Tüm İlçelerinde Hizmet Vermekteyiz.